HCE Fórum

1335336338340341591

Komentáře

  • Kdyby udelali jakoze vymenu mezi kluby,Flek tam,Müller sem,tak proc by ne nakonec,bylo by to lepsi,a zadny shaneni.Myslim si,ze platove by to bylo podobny
  • Nebylo. Věř že Müller má teď ve Vítkovicích daleko víc než Flek v Brně
  • upraveno 10. červen 2022
    Ja myslim, ze pro Kometu to bude prinos. Sice Muller cisla mel, ale Kometa ne. Myslim, ze pro ne je cas na zmenu kurzu. Bud zkusit jiny kone a nebo spis jinej system, coz spolu souvisi. Rozlozit zatez na tym. Mozna Pesout ani tak moc o Mullera nestal v podstate, kor v souvislosti s jeho cenovkou. Pro Fleka rozhodne dobre, bude mit vic prostoru. 
    Post edited by pOne on
  • Muller bude mit minimalne jednou tolik, co Flek.
  • Bruk mluvi o tom, ze by chtel tym doplnit o dva hrace
    Vrati se Stritesky? :disappointed:
  • @pOne já ti nevím, normálně v mariasi Flek zvyšuje cenu hry :-)

    Stritesky je super plejer, akorát u toho moc premysli. Každopádně je to bek k cca 20 bodům každou sezónu, ale v obraně vypadalo už plno. Ale třeba bude dělat webovky...
  • Co dál? Zůstane i další sezonu ve Velké Británii? Je to možné. „Anglie je ve fázi vyjednávání podmínek, řeší se to, je celkem zájem,“ připouští. „Ale dostal jsem třeba i nabídku z Itálie a dvě z Francie. Hrát pořád budu, chci, mám chuť, baví mě to. Pořád mám z hokeje radost a měl jsem dobrou sezonu.“

    Hlavně ho těší, že se konečně dostal z post covidových syndromů. „Asi šestkrát mě srazily, nemohl jsem dýchat, bruslit. Nechci to brát jako omluvu, ale konečně mě to pustilo. Hokej umím, věk neřeším. Je to jenom číslo. Klidně bych si pořád věřil i na extraligu, ale muselo by mi to dávat smysl,“ dodává Polák.


  • Poláka už ne.... Asi mám proti němu osobní averzi, ale vždy když za nás hrál tak mi přišlo, jako by ho to ani nebavilo.
  • A kdykoliv někde zachrastili měšcem, tak utíkal pryč..
  • To už bych tady radši viděl fakt Lukeše staršího, který by podle mě měl motivaci ukázat že na to ještě má. Ale tam hodně záleží na tom jestli Kulicha po draftu nechají hrát tady a nebo si ho stáhnou do juniorky za moře. Kdyby hrál tady, tak máme s Grígerem, Černochem a Hladonikem na centrech obsazeno.
  • Predpokladam, ze ten Polak byla jenom zajimavost. Vary mu vzdycky byly male a slo mu o to zabezpecit se hokejem (kolik let zustaval v jednom tymu?). Takovej motyl co lita z kytky na kytku, ale kazdej ma nejakou strategii. No a na to aby byl lidr tymu (typ Skuhravy) nema kvality, protoze to neni jen o hokeji.
    S Lukesem bych to videl maximalne na vypomoc v pripade zraneni (typ Kracik). 
    On i Balaz muze hrat centra, takze jsem zvedav jak to Bruk posklada. Jedna lajna je jasna (Cernochova) a pak jsou tam ruzne dvojice...   
  • Lukeš s Hüblem podepsali v Chomutově 
  • Jen jedna zajímavost pro ty, co nesledují na webu dotazy na redakci. Odpověď na dotaz ohledně vyvěšení dresu Vency Skuhravýho pod střechu KV Areny:

    "Dobrý den. Slavnostní ceremoniál měl proběhnout už v uplynulé sezoně, bohužel s ohledem na omezení kapacity a další nařízení, které omezovaly možnost naplnění haly ze 100 procent, jsme jej odložili do doby, kdy bude moct loučení s Václavem Skuhravým proběhnout se vší slávou a před zaplněnou halou. Tedy tak, jak si jej klubová legenda zaslouží. Vyvěšení dresu a ceremoniál s ním spojený plánujeme na začátek letošní sezony."

    Za mně super, Venca si pořádný poděkování za ty dlouhý léta co tu strávil zaslouží.
  • Tak to je pecka, chválím
  • To ja taky


    Ale na druhou stranu nechci bejt pruderni,nicmene uz by mohli ohlasit tu adekvatni nahradu za Flicka.
    Ja jsem uz nervozni jak prvorodicka tvl
  • kanis, na co cekas? nejakeho hvezdneho hrace? mylim, ze uz tady mame rozum s hvezdama a pripadnou posilu nebudou hrotit. i kdyby neprisel nikdo, tak s tim tymem muzou hrat... osobne uz prilis nic neocekavam, dulezite je ze snad zustane Cernoch a mozna tady nechaji i Kulicha...
  • TO:1140bxl
    No pokud vím,tak se již delší dobu mluvilo o tom,že když odejde Flicek,tak za něj přijde adekvátní náhrada. 
    Flicek hvězda je,tak ano,v tomto případě očekávám adekvátní náhradu,a myslím,že nejsem sám.
    Pokud už to bylo nějak predem jasný,a tou náhradou má být Gigi,tak dejme tomu, nicméně by to asi ještě nekoho ale chtělo.
    Kádr není nikdy dost široký. 
  • no hlavne musis ten kadr zaplatit a vzhledem k inflaci bych rekl, ze zejmena nakladove polozky za energie nebudou zrovna klesat. jak jsem psal pokud nekoho privedou OK, ale ocekavani nemam a zbesile nakupy jak za MVGM se snad uz nekonaji. Takze to vidim na to ze prijde ten Rubricius :-)
  • Type your comment@kanis

    Taky si myslím, že čekáš trochu zbytečně. Na trhu se teď přeplácí defacto každej hráč a do toho bych nešel, protože nevěřím, že rozumně seženeme adekvátní náhradu. Faktor Kulich hraje velkou roli, pokud by ale odešel (z čeho vycházím), tak už tu posilu rozhodně potřebujeme. Než tady ale teď rychle někoho udělat (protože evidentně náhrada 1:1 připravená nebyla a doufalo se, že Flíček zůstane), tak bych šel do sezóny s tímhle týmem. Stejně se na trhu pár hráčů ještě objeví a po začátku sezóny určitě, protože se někdo bude trápit atd. Není třeba tady teď plašit, pokud ty finance vyčleněný jsou, počkal bych si...
  • No dobrá no,tak jste mě ukecali tedy.
  • Holub chce prodat licenci do Zlína?....nebo je to zase nějaká masýrka? 🤔
  • To bude nějaká kachna ne? :)
  • To by byl opravdu bizar. Prodat licenci takhle pozdě a  jít hrát Chance ligu. Mně to nedává smysl. Vždyť by to stejně musel platit. Chápal bych kdyby z toho chtěl úplně vycouvat, ale pak úplně. Ten článek bez vyjádření kohokoli z Varů je fakt divný. No a ZLN zaplatí tolik, protože je to historicky nejbohatší klub, který i loni získával jednu hvězdu za druhou. Ale stát se může ...
  • Zase na druhou stranu na podzim jsou volby a třeba to chce ty správné lidi na radnici pro Holoubka...
  • Holoubek je velkej kámo se starým Hamrlou... Díky tomu sem i přišel mladej Hamrla
  • upraveno 22. červen 2022
    Aspon to neoznamili po prvni tretine derby, jako minule....
    Post edited by pOne on
  • Klasika ve Varech bejt fanoušek to je skoro k placi..Buď je to zase politika a tlak na město nebo kraj což už tu bylo ..a nebo je to realita ,ale pak nemá cenu aby to tady bylo,protože řešit tohle každej rok a nemít ambice to jo o ho..ě
    Si tady mužem psát o nahrade za Fleka ale kdo půjde tam kde se to prodává nebo se o tom přinejmenším mluví.
    Ikdyby se to neprodalo tak ta informace spoustu věcí po..re!
    Chjo chjo !
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters