HCE Fórum

1333334336338339590

Komentáře

  • Tak podle ty fotky z repre šatny kde stojí…kometaci zdraví…a je tam i flicek tak je to už jasný. Přeju mu to ale mrzí mě to…spis bych ho viděl v cizině než v extralize proti Kv a už vůbec ne v kometě
  • Asi vám do vašeho hodnocení hodím vidle,ale mám zato že po 1.tř.právě Černoch říkal že byli právě naší lepší....
  • upraveno 29. květen 2022
    @FeryBo money talks.. 💵💵💵 a to je asi jediný co k tomu můžeme říct. Já za Kometu taky nejsem rád, zas když nevyšla cizina, tak když ti Pešout zachrastí měšcem z Brna, halt jdeš no, jak to tu někdo psal nedávno, kdyby ti na stejné pozici v jiné firmě nabídli o 30% vyšší plat asi taky nebudeš dlouho přemýšlet. KV z toho kluka dostaly maximum možného a odejít mohl už několikrát..byla spíš otázka času, kdy to opravdu přijde.
    Post edited by Screepy on
  • A taky není od věci mít v nároďáku skauta / trojskýho koně. Máš nadějný hráče na očích, máš možnost je sledovat a mluvit s nima atd. K nezaplacení. Na všechno ostatní je tu MasterCard.
  • Njn, Flek asi v Komete. Skoda, ze mu nevyslo to zahranici a doufam, ze ty prachy jsou tak ohromne vetsi, protoze vsichni ostatni spoluhraci z prvni lajny (Kase, Rachunek, Griger) vi jaky vliv prestup v ramci extraligy ma na osobni karieru... Kazdopadne velky dik a hodne stesti.

    Jinak porad nechapu to skladani tech trenerskych tymu. nejdriv bylo plzenske duo asistentu, ted mame brnenske atd. to to nemuzou trochu rozruznorodit a to bych tu ulohu trojskyho kone bral az jako druhotnou, i kdyz vyjednavat s reprezentama primo na srazu nemuze kde kdo...      
  • upraveno 30. květen 2022
    Koukam, ze Kempny s Jordanem to meli v narodaku taky jako takovej try-out, esi je Kometa veme....  =)
    Post edited by pOne on
  • Na druhou stranu .. Zaťovič měl tu cestu vlastně stejnou. Ve Varech hvězda první lajny, vybojovaný MS, odehraný MS ve čtvrtý lajně, kde byl hodně chválen a přestup do Brna, kde se z něj nakonec stal kapitán :) tak uvidíme, jak se ukáže Kuba
  • kinkis. Zata sel do Ruska a pak az do Komety, kdyz se vracel.
  • hlavne u Zati je to jine. Prisel sem od junioru Zlina (tusim) a predpokladam, ze to bylo v dobe Venery. Je to kluk z Moravy a tam je doma. Flek si jde do Brna vydelat.
    Kazdopadne se nam v te extralize zacinaji roztacet financi dostihy - SPA, TRI, PCE a ted KOM. Tak snad se nezacnou preplacet i hraci, kteri nejsou hvezdy... dlouhodobe neudrzitelne.   
  • Takhle z hlavy teď nevím do kdy má Černoch smlouvu, ale jestli udrží výkonnost tak se obávám že taky zmizí a bude zmizenej. V kontrastu s tím co o něm říkal Pešout, když Černocha dostal do KV..tak mu to asi taky jen přejme no , byť je to takový hořkosladký přání.. :)
  • @pOne pravda pravda, na to jsem úplně zapomněl
  • Vůbec bych nebyl proti kdyby se tu zavedli taky nějaký platový stropy co mají v NHL…myslím si ze by strategie týmu na skupování těch lepších hráčů vypadala jinak.

    Tak když už je Kuba pryč mohl by sem někdo hodit to jméno adekvátní náhrady jak tu bylo již zmíněno ať je tu aspoň nějaký positivum
  • Moc nechápu na co se čeká, Tyhle veřejný tajemství jsou k prdu.
  • Souhlasím, nechápu, proč se neohlásí Kubovo konec, jestli je domluvená náhrada, tak rovnou i jméno nového hráče..
  • ten kdo je na tahu je Flek. Podle me musi nejdriv nekde podepsat. Asi je dohodnutej s Kometou, ale po zkusenosti z lonska si mozna nechal otevrena vratka kdyby se ozvalo to vytouzene Svycarsko...  
  • Ja uz to vidim,ze za Kubu dostaneme od nich Šalého.To by me asi prdlo
  • Tak Kubo už ofiko, jen teda tahle věta: “Aby si někdo nemyslel, že utíkám za penězi, nějaký lehký rozdíl mezi nabídkami je, ale nic kvůli čemu by člověk během pěti minut balil kufry.” To už bych byl možná radši, kdyby řekl, že tam fakt jde vydělat prachy :D
  • Z rozhovorů s Liborem Zábranským jsem cítil, že chce zase Kometu postavit někam na vrchol.

    Tahle veta rika vse. L. Zabransky ma momentalne urcitou konkurencni vyhodu....
  • Tak jen doufam ze se Zabranskymu nezalibil Cernoch.. :D 
  • kinkis: Nic se neboj. Všechno nemusí být hned. Během 2 let dostane top našich 10 hráčů laso z Komety. Dílem od Pešouta, dílem od asistenta Kariho..... Každá smlouva jednou končí.
  • No a kdo za něj tedy?
  • kanis: Jak kdo za nej? (mysleno za Fleka) HCE dostane tabulku.
  • kanis: no počkejme si na ofiko vyjádření,já jsemnějaký jména slyšel, ale nechci to tady pouštět do éteru dokud není jasno..
  • Flek podle eliteprospect v Kometě jen na rok?
  • VnZ:

    Bránu do světa si nezavřel, ve smlouvě má klauzuli pro případ, že by mohl odejít do zahraničí. Primárně však má Flek podepsáno v Kometě, a pokud se neobjeví nic, dejme tomu třeba z Bernu, zůstane v Brně.

    Možná to vidí tak, že pokud se prosadí v nadupaný Kometě, bude to tam šlapat i týmově, tak ho to může odrazit k tomu vysněnýmu angažmá ve Švýcarsku.... buď během sezóny nebo po ní. 
  • upraveno 31. květen 2022
    Jen ne žádnýho 35 letýho “top” hráče co sem půjde odklouzat sezónu, jako tomu bylo dříve.. to ať už radši dá Bruk šanci nějakýmu mlaďasovi ve 4. lajně
    Post edited by kinkis on
  • TO:Screepy
    Pust to sem na sklo,nedělej drahoty :) vždyť je to fuk.
  • kanis souhlasím, jsem napnutej jak kšandy :D
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters