HCE Fórum

1332333335337338600

Komentáře

  • “Expert Čutta o prohře s Rakušany: Podvyživený výkon, Vrána má problém”

    Nazvat zrovna Čuttu expertem mi přijde víc než troufalé :)
  • Husty tvl,tak to je masaz.Blbeckove z NHL
  • Tak hra je zatim na prd. ale když si vzpomenu na poslední titul, tak jsme to myslím poprvé projeli s Dánama a měli velkej problém vůbec postoupit ze skupiny. No jak to dopadlo..nepanikařit..třeba to vyjde.
  • Ale v tom roce jsme meli snad nejvic omluvenek z NHL, zustal tam tym slozeny z kluku co by normalne jeli domu a ty kluci makali jako tym, nevim, jestli tenhle tym plny “hvezdicek” dokaze drzet jako tym..
  • Frk se prý vrací do Evropy. Údajně Švýcarsko / Rakousko

    Jinak Flek podepsal v Brně.
  • Frk s jeho strelou by me u nas fakt jednou zajimal, jestli by byl platnej, ale to je furt mimo nase platove moznosti..

    Flek 100%?
  • Frk do Rakouska? proc by sel hrat nejakou EBEL ligu? v AHL mu to strili a par zapasu ma kazdy rok i v NHL. Svajcu bych rozumnel spis...

    Flek - pokud je pravda to Brno (a muze ho tam tahat i Pesout), tak je mi to lito. Zahranici bych rozumel, pripadnemu rozdilu v prachach taky, ale nemyslim, ze mezi Vary a Brnem bude takovej rozdil. No a pak uz je to na tom zda chces bejt klubova legenda a nezpochybnitelna utocna jednicka nebo zvysit svoje sance na titul. At se rozhodne jak chce, patri mu velkej dik a prani at se mu dari.    
  • jestli Flek podepsal v Brně, tak je mi to líto a jsem si celkem jist, že ho kromě Pešouta zpracoval během přípravy i Zábranský. Navíc Když u nás mohl zase hrát s Rachůnkem a Grígerem v jedné řadě a nejsem si jist, jestli v Brně bude mít o dost větší šanci na titul (kdyby šel do Sparty či Hradce, tak tam bych to chápal)
  • Jediný tým v ELH který bych Flekovi neměl za "zlý" by byl Třinec, protože tam se ten hokej opravdu dělá jinak. Ale Sparta, Brno, tady jde jednoznačně jen o peníze.. hokejově se neposune, je to škoda, ale samozřejmě mu to přeju, za to co pro nás odvedl za kus obrovské práce.
  • Pešout o Fleka prý dost stál a když má majitele klubu poslední měsíc dnes a denně za zády, tak se nechal umluvit. A jako benefit je možnost získat titul a hlavně ty peníze, co prý dostane v Kometě jsou hoóóódně dost slušně velký. A o ně jde většinou na prvním místě. Vzpomeňme si na Kašeho.Ale i tak mu za práci co odvedl u nás patří velký dík.
  • upraveno 21. květen 2022
    Titul v Kotletě? jakoby fór dobrej.... =)
    Rozhodně bych mu přál zahraniční angažmá.
    Post edited by three7 on
  • Mít šéfa pod kterým se mi dobře pracuje a jehož styl vedení mi vyhovuje a on odejít do jiné firmy, ze které mi pak hodí laaso a nabídne o dost lepší peníze, tak bych taky neváhal a šel. Je mi to líto, protože jsem se těšil na možnost spolupráce Fleka s Rachnou a Grigerem, ale chápu to . Jestli to pro něj bude prospěšné to říct neumím, ale nenávidět ho za to nebudu. Myslím si že pořát tu máme fajn tým a uvidíme jakou "hvězdnou" posilu mají údajně domluvenou, když nevyšel Flek.
  • Jen aby z toho nevznikla trvalá přestupní adresa letos Flek, příští rok Vondrc a Čeče, kterým budou končit smlouvy a to jsou hraci o které zájem bude nemalej natož od Paziho! Fleka chápu svoje si odpracoval a třeba se za pár let vrátí, jen ať si videlá nějaký kačky! Tak to je... jinde ať už v Brně nebo kde to je fuk si prostě víc vidělá a žádnou prasarnu, že by se domluvil jinde dřív nebo něco podobného neudělal. Řekl jak to je zahraničí a nebo se uvidí, ale nám nic neslíbil! Ale jestli bude Pazi tahat i další tak to by mě nasral! To ať si pak strčí keci o tom jak je hrdej co tu vybudoval někam kdyby to tu vybrakoval...
  • Samozřejmě Pazi v tom hraje velkou roli, o tom žádná, plus Zábranský v repre a proti tomu asi nebylo obrany. Nevím za jaký peníze v Brně podepsal, příměr ke Kasemu je ok, prostě máme nějaký limit přes který nepůjdeme a vydržovat si tady hráče jen aby tu byl a dát mu 500 měsíčně by asi nedělalo dobrotu.
  • Jako mám obavy, co bude s  repre dál... ten sobotní mač opět bída. Nechápu, na co si hrajou :s
  • 37 - co by bylo? Všechno to rozhodne jedno utkání jako vždy. S Lotyšskem a NOR hráli jen to co potrebujou,. Vedeni a pak už si jen chtěli zahrát. Já bych to tak hrozně neviděl... 
  • důležité bude přepnout na vyšší obrátky, aby to nebyl klasický smutek
  • Vite nekdo,nebo mate nejakej nastrel,kdo by mohl byt tedy za Flicka?Jestli tedy odejde.
  • Poznává někdo toho hráče (jestli je to hráč) co je na kole za Honzou Hladonikem na fotce k jeho rozhovoru? Z novejch znamejch nikdo a ze starejch taky ne nebo se mejlim?
  • neni to Dlapa?
  • Pokud porazime zitra Nemce,tak koho v semi? jednoho z SUI : USA ?
  • Ten sedí podle mě vzadu vlevo u toho cernyho sloupu ... Ale tadyten v pravo na rotopedu? Mladoch to taky zadnej není...
  • Ten u toho sloupu se mi zda,jako Kohy.
  • Ideálně kdyby fotograf popsal jména na fotce😄a nebo kdyby se tu jména, která jsou jasná neoznamovala x týdnu po...
  • @kanis Raději USA, ti se v tom nějak plácaj...
  • myslím si, že tenhle článek je těžké minout, ale bohužel mám obavu, že Pešout potvrzuje odchod Fleka - jak loni dostal nabídku z KHL z dálného východu - "...domluvili jsme se s majitelem, přidali jsme mu nějaký peníze a on zůstal ještě rok v KV."

    vím, že co podepsal v Brně tak bude mít omezené info o KV, ale pokud měl Flek podepsat v Brně, tak tohle může být další indicie, že se tak stalo.

    https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-ve-sparte-ho-nechteli-necekal-bych-ze-se-cernoch-dostane-na-sampionat-priznava-pesout-3395380#source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  • Po první třetině jsem měl chuť prohodit ovladač televizí, ale teda nakonec klobouk dolu :D že se Flek už nevrátil víme, ale upřímně doufám, aby se vůbec vrátil i Černoch
  • upraveno 29. květen 2022
    @kinkis První třetina byla horší jak samotný peklo... Ale pak, WOW.
    No, uvidíme, jestli nějakej bronzovej Energetik vůbec přinese medaili ukázat...
    Post edited by three7 on
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters