HCE Fórum

1331332334336337590

Komentáře

  • upraveno 8. květen 2022
    Tak a máme sestavu na MS jasnou...
    Jiří Černoch, Jakub Flek (oba HC Energie Karlovy Vary)

    Post edited by three7 on
  • příjemné překvapení, že jedou oba, i když nás to nejspíš bude stát Fleka, protože jsem si jist, že ten bude makat na 120% jako obvykle
  • Možná proto není na naší soupisce, třeba je už rozhodnuto... :'(
  • není na naší soupisce, protože mu smlouva skončila s dubnem a novou nepodepsal (a to asi zatím nikde)
  • Tak gratulace Cernouskovi s Flickem.Skoda Stepana,chytal presvedcive,a trochu se mi zda,ze povolat nevyzkousenyho Dostala " je",no nic.
  • Dostála absolutně nechápu... Ale co naděláme.
  • Já Dostála celkem chápu. Jednička bude Vejmelka, šanci dostane i Langhamer a podle mě nebude třetí brankář ani na soupisce. Lepší vzít mladyho brankáře,  ať se rozkouka...

    Mám strach, že přijdeme i o Černocha. Dle mého lepsi pro narodak než Flek... Každopádně velká gratulace
  • 37 - ja jsem vzdycky hotovej z tech nasich zurnalistu. Platil sepise hanopis, Kral rekne, ze je to bizar a oni neoveri ani jednu vec. v clanku jsou jen vety, ze ty nahravky uplne nepotvrzuji co ten Platil rika... totalni bulvar
  • Sama se na hokej chodím dívat. Skončili jsme šestí, přičemž myslím si, že za těch zhruba 58 milionů, které město do hokeje jen za loňský rok dalo, tak to mohlo být ještě lepší. Ale věřím, že úspěchy přijdou.

    To co dají PCE do hokeje je náš skoro roční rozpočet 😁
  • Město 58M? 😄 Ntvl..
  • Ty blaho ty Pardubice to asi fakt mysli vazne.
  • tak Flek s Cernochem na soupisce od zacatku. Za me trochu prekvapeni, protoze jsem myslel, ze si necha Jalonen vic nez 3 mista, ale asi dobre jak to udelal. Aspon ma ten tym klid. 
    Tak at se hochum dari a hlavne at se nam ty dva vrati na pristi sezonu do tymu. :-) 
  • takze v repre je 5 hracu z extraligy a z toho 2 z ENE. Slusny... No a pristi rok se pridaji Beranek s Hladonikem :-) do stylu Jalonena sedi..
  • Tak ještě že na MS nehraje Etiopie, my by jsme byli schopní prohrát i s nima. 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
  • No tak tohle je sila, s Rakouskem :)
  • No psal jsem tady před MS,když se začali vyškrávat hráči,kteří byli součástí,a vyhráli zápasy EHT, tak jestli to není špatně.
    Začali se do toho systému srat hráči z NHL a je z toho total marast.
    Tamti kluci makali jak koně,tihle se ani nejsou schopny pořádně rozject.
    Nemělo se do toho zasahovat, vůbec.
    Ti kluci jako Zdráhal apod.by za to byli vděční.
    A troufnu si říct,že výsledky,by určitě horší nebyli.
    Teď ještě k tomu Patrnak,a nejspíš Nosek,a je to už úplně v hajzlu.
    Celá kostra toho uspesnyho týmu se úplně rozpadla.
  • upraveno 17. květen 2022
    Já za největší průser povazuju to že jsem se na to vůbec díval. Ale ok, i když mě ještě bolí oči tak jsem se na to dodival. Ze zápasů HCE jsem svého času taky nikdy neodešel před koncem, byť občas byl hodně hořký 😄 Každopádně je to asi tak jak píše Kanis, motivace hráčů co se bijou o místo v sestavě versus motivace těch co to mají jistý je už z podstaty úplně jiná. Já nechci těm klukům z NHL sahat do svědomí, oni si do něj určitě umí sáhnout sami, ale je jasný že ta chemie která byla přítomna ještě na Švédských hrách zůstala na Švédských hrách a přes hranice do Finska s náma neodjela. Zato tam přijel nějaký pán Hertl, který by v HCE měl co dělat aby nešel do Sokolova.. 🤔 a tak si říkám..mělo to smysl pane Jalonen? Vono ne vždycky platí čím silnější na papíře rovná se silnější na ledě..o tom by se daly psát hokejové beletrie. Dneska to totiž byla hrůza non plus ultra a je jasný že v téhle šedi se utopí pak kompletně všichni, nicméně právě proto tam máš ty zkušenosti a skill z NHL aby ukázal hele kluci my to teď vezmeme na sebe, no nestalo se a podle toho to dopadlo..ale pak si říkám k čemu tam teda tihle borci jsou.
    Post edited by Screepy on
  • Já myslím,že si ted Kari,drbe hlavu.
  • Jako dobrej sranec ta repre... Trápení s GB, jatka se SWE a pak totální kolaps s Rakušákama... Hlava mi to nebere.
  • Mě jo,každej si tam hraje co chce,a je jim to u prdele.
    Vrána ani nevím,že je na ledě,to samý Hertl.Hronek taky děs.
    Fakt že nejlepší je ta 4 lajna s Flickem,Zohornou,a Černochem.
    Jinak total nic.
    No uvidí se.
  • No pánové, do všeho tam prý kecá Nedvěd,kterej už byl u propadáku na OH s Pěšánem.Sice má něco odbruslenyho za mořem i na místních kluzištích ale jak je vidět i tato hráčská kariéra se nemusí potkat s tim že já jsem ten nejdůležitější při výběru hráčů,co mají tvořit jeden kolektiv a táhnout za jeden provaz. 😢
    Že to tak úplně v tom kolektivu na MS zatím neklape,je ten záhadný odjezd Simona, prý z osobních důvodu. Ale na Primě naznačili, že měl dostal po tlamě od Hronka a proto odfrčel zpět ta moře. 😱
  • No bude to myslím průser jak Brno.
  • Jestli je pravda to co říká @Skopec s tím Simonem vs Hronek..tak to je teda majstrstyk tvl, kór ve srovnání s tím jak na Švédských hrách bylo na tom týmu vidět mj. právě tu soudržnost a týmovost, která mi teď teda setsakramentsky schází. Až na pár výjimek nevidím nikoho jezdit po prdeli a žrát led..vidím soubor jednotlivců kteří si hrají na hokejisty a přitom s takovou by neměli ani na to hrát ELH
  • Každoroční klasika, během turnajů se udělá tým co maká a pak se 3/4 týmu vymění za “hvězdy” z NHL, který už pár let hrajou v repre naprostý houno…
  • Screepy: Majstrstyk? Myslis, ze bude mit CT koule na to, zaradit tenhle majstrstyk do programu komercnich prestavek? Zabery z kabiny, jak Hronek dava na hubu Simonovi?  :)

    To co jsem vcera videl na lede, byl nejhorsi vykon narodaku, kterej si pamatuju. Ne ze bych mel pamet jak slon, ale bylo to neco zoufalyho. Tragedie na lede na pet - HERTL. Tragedie na lede na pet varianta 2 - VRANA. Tywoe, co tyhle panove tim svym chozenim na lede jako chteji ukazat? Jestli chteli 2 tydny pesi turistiky, tak meli jet do Krkonos.... I muj kluk vcera rikal: Tati, co to je? Vzdyt voni vubec nejezdi. Priste prej koukat nebude, radsi pujde s klukama ven.... A nedivim se mu. 
  • @pOne vidíš vlastně majstrstyk, to mi nedošlo, ale prosím, klidně to odvysilejte, aspoň bude nějaká zábava:) Jalonen by měl mít koule a tyhle dva chlapce na nejblíž zápas posadit, aby si uvědomili že za zásluhy se nehraje. A jestli je tam mít v aktuální formě nebo ne se stejně nepozná
  • Psal jsem to tady pre MS,jestli neni zbytecny,do toho tymu zasahovat.Nekdo mi tady na to napsal,ze at neblaznim.
    Jeste nemam blaznit? :)
  • kanis - ano, neblazni. :-)
    ten vykon byl hruzostrasnej a Hertl/Vrana hrajou uplnou tuzku, ale porad si myslim, ze je ukolem trenera najit napr. Hertlovi takovou pozici v tymu (systemu hry), aby predvadel to co v NHL. ten tym co jsme meli v priprave mimochodem taky prohral se SK ci Nemeckem nebo Finskem. Mimochodem vzdy s tim Jalonenovym systemem hrali lepe proti silnemu celku nez proti outsiderovi. 
    Kazdopadne to neomlouva prohru s Rakusakama, ale to bylo o nasazeni a hlave. Panbuh vi jak se na tom projevila i situace Simon (at uz se stalo cokoli).
    ja jim verim a myslim, ze bude medaile.      
Abys mohl komentovat, musíš být přihlášený nebo registrovaný.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Top Posters